Atskats uz LATVIJAS PLUDMALE 2016 24.08.2016 10:57

Ir noslēgusies LATVIJAS PLUDMALE 2016 sezona, veiksmīgi aizvadot 5 posmus, kas visas vasaras garumā norisinājās dažādās Latvijas pilsētās.
    Pludmales volejbola čempionāts LATVIJAS PLUDMALE 2016 vasaras sākumā tika atklāts Kuldīgā, kurā starp 18 vīriešu komandām par posma uzvarētājiem kļuva Jānis Sakniņš un Jurijs Siņkevičs, kurš čempionāta reitingā ieņem pārliecinošu pirmo vietu. Otro vietu izcīnīja Kaspars Salmiņš un Raimonds Vilmanis, bet trešie palika Atis Šēfers un Kārlis Celmiņš. Pēc neliela pārtraukuma čempionāts notika Ventspilī, kur Jūras svētku ietvaros norisinājās “Jūras kauss 2016”, kurā par Ventspils pilsētas dāvāto balvu fondu sacentās 13 komandas, starp kurām labākie izrādījās Oskars Puga un Kristaps Punculis, aiz sevis atstājos Kasparu Salmiņu un pieredzes bagāto Raimondu Vilmani, trešie palika Kristaps Šepte un Andis Maksimovs. Pašā vasaras vidū 13 komandas devās uz Kolku, lai cīnītos par vērtīgajiem reitinga punktiem un čempionāta atbalstītāju sarūpētajām balvām. Čempionātā pirmo reizi piedalījās un savus spēkus latviešu spēlētāju vidū pārbaudīja Beļģijas volejbola 1. līgas spēlētājs, norvēģis Rune Fasteland, kurš ar savu pārinieku talsenieku Juriju Siņkeviču palika trešie, bet par posma uzvarētājiem kļuva saldenieki Pauls Ņikitins un Māris Točs, aiz sevis atstājot vēl vienu kurzemnieku pāri - Sandri Štālu un Kristapu Bergu.
    Īstu pludmales volejbola maratonu sev bija sagādājuši organizatori, aizvadot vienu pēc otras divas spraigas čempionāta dienas. Aizputes posmā tikās 15 komandas, starp kurām bija spēlētāji, kuriem šī bija debija čempionātā. Par posma uzvarētajiem kļuva Jurijs Siņkevičs, kurš spēles aizvadīja pārī ar Tomu Benjavu, finālā uzvarot Jāni Gabranovu un Ati Dandenu. Trešajā vietā ierindojās Pauls Ņikitins un Māris Točs. Jau nākamajā rītā čempionāta organizatori pludmales volejbola spēlētājus gaidīja Valgundē. Zemgales posmā piedalījās 16 komandas. Aizraujošā fināla spēlē par Valgundes posma uzvarētajiem kļuva Ģirts Putniņš un Kārlis Brinkmanis, aiz sevis atstājot Arti Danieku un Rihardu Vilmani, bet trešo vietu ieņēma brāļi Jānis un Gatis Baloži.
    Pludmales volejbola čempionāta LATVIJAS PLUDMALE 2016 finālā par čempioniem kļuva Raimonds Vilmanis un Kaspars Salmiņš (700 eur), otrajā vietā atstājot Kristapu Punculi un Oskaru Pugu (500 eur), bet trešo vietu izcīnīja Atis Šēfers un Kārlis Celmiņš (300 eur).
    Paldies sakām LATVIJAS PLUDMALE 2016 atbalstītājiem: VENDEN, SHARK Energy, Ventspils pilsētai, kokapstrādes uzņēmumam “Koku darbi”, “U.F. garāža”, “Vērsītis" SIA, “Montāžas serviss SIA”, “Kurzemes montāžnieks”, celtniecības uzņēmumam Sia TAP, HMSound”, Isostar Latvija, “Beķereji S-S”, Optibet, woodberry.lv, Latvijas aptieka, Sporta aģentūra "Viss Volejbolam.lv". Čempionāta iedvesmotāji: pludmales volejbolisti Finsters/Točs