LATVIJAS PLUDMALE 2017 Ventspils posms JŪRAS KAUSS 11.07.2017 10:34

Jau trešo gadu LATVIJAS PLUDMALE devās uz Ventspili, kur "Jūras svētku" ietvaros norisinājās pludmales volejbola čempionāts JŪRAS KAUSS. Par Ventspils pilsētas dāvāto balvu fondu 750 eur un čempionāta atbalstītāju balvām cīnījās 15 spēcīgas komandas no dažādām Latvijas vietām.

Par spēlētāju labsajūtu visas dienas garumā rūpējās "Shark energy", "Ezerkauliņi", kā arī Ventspils karsējmeitenes, kuras ar saviem priekšnesumiem priecēja klātesošos. Par LATVIJAS PLUDMALE tradīciju nu jau ir kļuvis "apakšiņu konkurss", kas Ventspilī norisinājās sadarbībā ar "Ezerkauliņiem'. 10 kg svaigos, kraukšķīgos un veselīgos burkānus savā īpašumā ieguva ventspilnieks Andis Maksimovs. Spēlētājiem, kuri iekļuva 1/4finālā, tika dāvāti JŪRAS KAUSS 2017 spēlētāju krekli ar Ventspils un posma simboliku.

Posma uzvarētāji Kristaps Bolšings un Didzis Kārkliņš aizvadīja pārliecinošas spēles visas dienas garumā, neatstājot izredzes citiem čempionāta dalībniekiem, un finālā divos setos (21:19; 21:18) uzvarēja Juri Orupu un Māri Lancmani, kuri finālā iekļuva 1/2finālā pārspējot Raimondu un Rihardu Vilmaņus. Mazajā finālā pārliecinoši spēlēja Ģirts Vicinskis un Andis Cimoška, kuri divos setos (21:12; 21:17) pieveica ceturtās vietas ieguvējus brāļus Vilmaņus.

1. vieta Bolšings/Kārkliņš 300 eur
2. vieta Orups/Lancmanis 225 eur
3. vieta Vicinskis/Cimoška 150 eur
4. vieta Vilmanis/Vilmanis 75 eur

LATVIJAS PLUDMALE 2017 Ventspils posma JŪRAS KAUSS atbalstītāji: Ventspils pilsēta, Ventspils olimpiskais centrs, volejbola klubs Ventspils, Shark energy Ezerkauliņi, Rāmkalni, Beķereja SS, sporta aģentūra Viss Volejbolam.